top of page

24 Eki Sal

|

Zoom

Online Yoga 🍂 Ekim

Salı akşamları Hâne'de yoga için çevrimiçi ortamda buluşuyoruz. Birlikte dinlenmek, sağlıklı bir uykuya geçiş yapmak için tek ders ya da aylık katılım için kayıt olabilirsiniz.

Online Yoga 🍂 Ekim
Online Yoga 🍂 Ekim

Etkinlik Tarihi

24 Eki 2023 21:00 – 22:15

Zoom

Detaylı Bilgi

“Bir” anlamına gelen kelime kökeni ile Yoga’nın bizim yolculuğumuzdaki önemini ve paylaşmak istediğimiz taraflarını önce yolda ne aradığımızla aktarmak iyi olacaktır;

Hayatımızın bu evresinde, bize göründüğü kadarıyla Yol, kendine dost olan birinden her hâliyle etrafındakilere yayılabilecek dostane tavrı, bir yaşam biçimi hâline getirmeyi önerir. Kendini kabul ile başlayan sınırsız şefkat kapasitesini tüm varlıklara genişletmenin çaresini arar. Bu sebeple bir tavır sanatıdır Yolda olmak. Aynı tavırda buluşmaktan ziyade kendini tanımak ve hakikatinle buluşmakla ilgilidir. Hâl üreten ve hâl bulaştıran canlılar olduğumuzun farkındalığıyla kendin üzerinde çalışmakla başlar.

İşte YOGA, tam da bu aşamada kendinle buluşmak, kendine dost olabilmek için önce beden ve nefesten destek alan, çok kapsayıcı bir rehberdir diyebiliriz. Ne amuda kalkmak kadar akrobatik olmak zorunda, ne de saatlerce sabit durmayı gerektiren bir meditasyon.

Her bedenin ihtiyacı farklı olduğu gibi, her ruh hali için de, uygulama seçkisi çeşitlilik gösterecektir. Bedenini tanımak, bedenin derinlerindeki kendine dokunmak ve daimi bir iletişim halinde kalabilmek, ihtiyaçlarını gözetebilmek için daimi bir araştırma hâlinin uygulamadaki kıymeti yadsınamaz.

Bu sebeple bedeni ve içindekini tanıyabilmek için önce Yol’a bi adım atmak gerekir: )

Yol’un davetini kalbinde hissedenler içinse Yoga, yaşam boyu sürdürülebilecek bir eşlikçi uygulama olacaktır.

Henüz hiç yoga yapmamış ya da kendi pratiğinizi çoktan kurmuş olan herkes için bir ortak alan olsun diyerek; Her salı akşamı saat 21:00 ve 22:15 arasında gerçekleşecek Yoga derslerine hepinizi bekliyoruz. Dersler zoom üzerinden gerçekleşecek. Kaydınızı tamamladıktan sonra ileteceğimiz zoom linki ile ders saatinde katılım sağlayabilirsiniz.

Programa kayıt olurken aylık paket ve tek derse katılım olmak üzere iki seçenek sunmaktayız. Bu seçenekler ile kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Biletler

 • Ekim Online Yoga Sınıfı

  ₺120,00 - ₺500,00 arası
  Satış bitti
  • ₺500,00
   +₺12,50 service fee
  • ₺120,00
   +₺3,00 service fee

  Toplam

  ₺0,00

  Bu Etkinliği Paylaş

  bottom of page