top of page

21 Mar Per

|

Zoom

Bi Acayip Davet

Aynı gezegenin yolcularına kozmosta kapladığımız alana yerleşmek için sanat, rüya ve nefesten beslenen, ortak bir dem alanı. Kendimizle dost olmanın yollarını ararken keşfettiğimiz, bize iyi gelen meditatif oyunlarla kurulan manevi bir sofra.

Bi Acayip Davet
Bi Acayip Davet

Etkinlik Tarihi

21 Mar 2024 21:00 – 02 May 2024 22:30

Zoom

Detaylı Bilgi

7 hafta boyunca her perşembe akşamı, internet üzerinden gerçekleşen buluşmalarda çeşitli meditatif pratikler, sanatsal oyunlar ve beden çalışmaları temel izleğimizi oluşturuyor. Evet, ufak tefek hareket ediyoruz ama yoga tecrübesi ya da fiziksel kondisyon gerektirmemektedir. 

Hepimizin içinde yaratıcı bir kaynağın olduğuna ve dikkatimizi oraya verdkiçe ifade gücümüzün gelişeceğine inanıyoyruz. Sanatın iyileştirici gücünden destek alarak, bir grup halinde aynı çalışmalardan geçmek ana herkesin kendisiyle buluşutuğunu bilmek çoğumuza iyi geldi. Yine gelecek inanıyoruz.

Kamplardan farklı olarak kendi alanınızda kendinizle sofra kurmkatasınız.

Bizim yapacağımız yalnızca bu alanda çemberin ucunu tutmak ve motivasyonumuzda anlatıcı ve eşlikçi olmak.

Yıllar içinde biriken bazı tecrübeleri, eğitimleri ve neticede edindiğimiz hâli paylaşmak üzere beraber deneysel bir yolculuğa çıkıyoruz. Kendinle vakit geçirebilmek üzere gireceğin bu alanda, varlığımızın akışa rehberlik etmek olduğunu söyleyebiliriz.

Her buluşma birbiri ile bağlantılı ve birbiri üzerine inşa edilen bir doku taşıdığı için tüm buluşmalara katılım önerilmekle birlikte, katılımcıların kendi le çıktığı bu yolculuğun dokusunu da elbette etkiliyor.

Her haftanın başında e-posta yolu ile gönderilen buluşmaya hazırlık konuları ve düşünsel egzersizlerle beraber, aslında çalışmalarımız tüm haftaya ve hatta iki aylık döneme yayılarak bütüncül bir yaklaşımla ilerliyor.​

Her katılımcıya, program süresince kullanılacak bir paket hazırlıyoruz. Posta yoluyla gönderilen paket, Bi Acayip Davet sofrasına özgü, çeşitli meditatif oyun malzemeleri içeriyor.

Bu malzemeler ve deneyim daha sonrasında hepimize gündelik yaşamda eşlik edebileceği gibi, farkındalık için Davet alanının ve birlikte kurulan çemberin hatırlatıcısı olmasını umuyoruz.

Not: Kredi kartına 12 taksit yapılabilmektedir.

Katılım için ihtiyaç duyduğunuz bir başka ödeme kolaylığı var ise bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz.

Biletler

 • Davete İcabet

  ₺7.800,00
  Vergi: KDV dahil+₺195,00 service fee
  Satış bitti
 • Sen seç

  Bizim belirlediğimiz kayıt ücretinin altında bir ödeme planı sizin için daha kolay olacaksa bu alanı tercih edebilirsiniz. Ya da bizim belirlediğimizin üstünde bir ödeme ile kendinize hediye almak ve bizi desteklemek isterseniz de seçebilirsiniz.

  Tutarı kendin seç
  Vergi: KDV dahil+Hizmet bedeli
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page