top of page

Buluşmaların her birinde, gökyüzünde ve yeryüzünde gerçekleşen döngülerden ilham alırken, birlikte oluşturacağımız alanın bize verdikleriyle de demleniyoruz. Bu dem alanımız ise doğanın hallerinden, elementlerinden, nefesten, rüyalardan ve sanattan besleniyor.

 

7 hafta boyunca her perşembe, internet üzerinden gerçekleşen buluşmalarda çeşitli meditatif pratikler ve beden çalışmaları temel izleğimizi oluşturuyor. Evet, hareket ediyoruz ama esnemek ve esnerken güçlenebilmek odaklı, sakin ve şefkatli bir tavır ile ilerliyoruz. Bu sebeple yoga tecrübesi ya da fiziksel kondisyon gerektirmiyor…

 

Her buluşma birbiri ile bağlantılı ve birbiri üzerine inşa edilen bir doku taşıdığı için tüm buluşmalara katılım önerilmekle birlikte, kendinle çıktığın bu yolculuğun dokusunu da elbette etkiliyor.

Her haftanın başında e-posta yolu ile gönderilen buluşmaya hazırlık konuları ve düşünsel egzersizlerle beraber, aslında çalışmalarımız tüm haftaya ve hatta iki aylık döneme yayılarak bütüncül bir yaklaşımla ilerliyor.​

Her katılımcıya, program süresince kullanılacak bir hediye paket hazırlıyoruz. Posta yoluyla gönderilen paket, Bi Acayip Davet sofrasına özgü, çeşitli meditatif oyun malzemeleri içeriyor.  

Bu malzemeler ve deneyim daha sonrasında hepimize gündelik yaşamda eşlik edebileceği gibi, farkındalık için Davet alanının ve birlikte kurulan çemberin hatırlatıcısı olmasını umuyoruz.